Als het moet, kan dit wel.
De snoeren die aan terrasverwarmers af fabriek worden gemonteerd zijn meestal 2,5 meter lang. (Voor Solamagic geldt 0,5 of 5 meter)
Deze aansluitsnoeren zijn altijd van een hittebestendige kwaliteit t.b.v. het keline stukje wat vlak bij en in de terrasverwarmer zit. Dit type snoer is daarom behoorlijk prijzig!
Meestal is het verstandiger om een aansluitpunt vlak bij de terrasverwarmer aan te leggen. Dit kan dan met gewone goedkope installatiekabel netjes in een goot aangelegd worden. Vervolgens kan het snoer van de terrasverwarming eenvoudig ingekort worden tot de gewenste lengte.
Een andere mogelijheid is om met de op onze website verkrijgbare compacte Hirschmann stekkerset over te gaan op een standaard snoer met een lengte naar keuze.
Een bijkomend voordeel is dat wanneer de terrasverwarmer gedurende langere periode niet gebruikt wordt, deze makkelijk af te koppelen is en op te bergen. Deze stekkerset is vochtbestendig.
Heeft u nog een vraag die niet in het overzicht voorkomt, stel hem hier!




